ROV07H301K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H301K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H301K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H301K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H301K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4495 pcs Duomenų lapas ROV07H301K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 300V Varistorio įtampa (min) 270V
Varistorio įtampa (maks.) 330V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E00921-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 250V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 195V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 26J Išsamus aprašymas 300V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 140pF @ 1kHz