ROV07H201K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H201K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H201K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV07H201K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV07H201K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5212 pcs Duomenų lapas ROV07H201K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 180V
Varistorio įtampa (maks.) 220V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai F88212-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 17.5J Išsamus aprašymas 200V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 220pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07H201K
ROV07H201K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM