ROV07H180M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H180M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H180M.pdf
  • Pranešimas
ROV07H180M specifikacijos
Dalies numeris ROV07H180M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 18V 500A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4382 pcs Duomenų lapas ROV07H180M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 18V Varistorio įtampa (min) 14.4V
Varistorio įtampa (maks.) 21.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai C60022-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 14V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 11V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.5J Išsamus aprašymas 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 2920pF @ 1kHz