ROV07-271K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-271K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-271K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-271K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-271K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4890 pcs Duomenų lapas ROV07-271K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai D47557-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 19.8J Išsamus aprašymas 270V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 161pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-270K-S-2
ROV07-270K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 4092 pcs
parsisiųsti: ROV07-270K-S-2.pdf
RFQ
ROV07-271K-S-2
ROV07-271K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM