ROV07-221K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-221K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-221K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-221K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-221K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4445 pcs Duomenų lapas ROV07-221K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai C84437-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 180V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 15.5J Išsamus aprašymas 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 190pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-241K
ROV07-241K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 4944 pcs
parsisiųsti: ROV07-241K.pdf
RFQ
ROV07-220L-S-2
ROV07-220L-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 4542 pcs
parsisiųsti: ROV07-220L-S-2.pdf
RFQ
ROV07-221K-S
ROV07-221K-S
apibūdinimas: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: ROV07-221K-S.pdf
ROV07-221K-S-2
ROV07-221K-S-2