ROV05H681K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H681K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H681K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H681K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H681K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4549 pcs Duomenų lapas ROV05H681K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai C62266-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 28J Išsamus aprašymas 680V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 40pF @ 1kHz