ROV05H431K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H431K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H431K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H431K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H431K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4370 pcs Duomenų lapas ROV05H431K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F36283-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 20J Išsamus aprašymas 430V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 45pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H470K
ROV05H470K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Sandelyje: 4995 pcs
parsisiųsti: ROV05H470K.pdf
RFQ
ROV05H470K-2
ROV05H470K-2
Sandelyje: 4375 pcs
parsisiųsti: ROV05H470K-2.pdf
RFQ
ROV05H431K-S-2
ROV05H431K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H431K-S-2.pdf
ROV05H391K-S-2
ROV05H391K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 390V 800A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H391K-S-2.pdf
ROV05H431K-2
ROV05H431K-2