ROV05H271K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H271K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H271K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H271K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H271K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5265 pcs Duomenų lapas ROV05H271K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai C58929-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 11J Išsamus aprašymas 270V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 70pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H271K-S-2
ROV05H271K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 5755 pcs
parsisiųsti: ROV05H271K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H270K-S
ROV05H270K-S
apibūdinimas: VARISTOR 27V 250A DISC 5MM
Sandelyje: 5062 pcs
parsisiųsti: ROV05H270K-S.pdf
RFQ
ROV05H271K-2
ROV05H271K-2