ROV05H221K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H221K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H221K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H221K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H221K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5245 pcs Duomenų lapas ROV05H221K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F38874-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 180V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 9.0J Išsamus aprašymas 220V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 80pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H220L-2
ROV05H220L-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
Sandelyje: 4734 pcs
parsisiųsti: ROV05H220L-2.pdf
RFQ
ROV05H241K
ROV05H241K
apibūdinimas: VARISTOR 240V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 4309 pcs
parsisiųsti: ROV05H241K.pdf
RFQ
ROV05H221K-S-2
ROV05H221K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H221K-S-2.pdf
ROV05H201K-S-2
ROV05H201K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H201K-S-2.pdf
ROV05H221K-2
ROV05H221K-2
parsisiųsti: ROV05H221K-2.pdf
ROV05H221K-S
ROV05H221K-S