ROV05H121K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H121K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H121K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H121K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H121K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4191 pcs Duomenų lapas ROV05H121K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai E69943-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 100V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 5.5J Išsamus aprašymas 120V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 180pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H121K-S-2
ROV05H121K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 120V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 4401 pcs
parsisiųsti: ROV05H121K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H151K
ROV05H151K
apibūdinimas: VARISTOR 150V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 5251 pcs
parsisiųsti: ROV05H151K.pdf
RFQ
ROV05H121K-2
ROV05H121K-2