ROV05-820K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-820K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-820K.pdf
  • Pranešimas
ROV05-820K specifikacijos
Dalies numeris ROV05-820K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 82V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5416 pcs Duomenų lapas ROV05-820K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 82V Varistorio įtampa (min) 73.8V
Varistorio įtampa (maks.) 90.2V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai E04882-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 65V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.8J Išsamus aprašymas 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 269pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05-820K-S
ROV05-820K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 82V 400A DISC 5MM