ROV05-680K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-680K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-680K.pdf
  • Pranešimas
ROV05-680K specifikacijos
Dalies numeris ROV05-680K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 68V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4224 pcs Duomenų lapas ROV05-680K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 68V Varistorio įtampa (min) 61.2V
Varistorio įtampa (maks.) 74.8V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai E15162-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 56V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.1J Išsamus aprašymas 68V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 500pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05-680K-S-2
ROV05-680K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 68V 100A DISC 5MM