ROV05-560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-560K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-560K.pdf
  • Pranešimas
ROV05-560K specifikacijos
Dalies numeris ROV05-560K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5475 pcs Duomenų lapas ROV05-560K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F88601-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.8J Išsamus aprašymas 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 50pF @ 1kHz