ROV05-220L-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-220L-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-220L-S.pdf
  • Pranešimas
ROV05-220L-S specifikacijos
Dalies numeris ROV05-220L-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 22V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4373 pcs Duomenų lapas ROV05-220L-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 18.7V
Varistorio įtampa (maks.) 25.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai D82274-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 0.70J Išsamus aprašymas 22V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 1233pF @ 1kHz