ROV05-181K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-181K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-181K.pdf
  • Pranešimas
ROV05-181K specifikacijos
Dalies numeris ROV05-181K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4100 pcs Duomenų lapas ROV05-181K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F70178-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 150V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 6.5J Išsamus aprašymas 180V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 95pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05-151K-S
ROV05-151K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Sandelyje: 5932 pcs
parsisiųsti: ROV05-151K-S.pdf
RFQ
ROV05-181K-S-2
ROV05-181K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 180V 400A DISC 5MM
Sandelyje: 4470 pcs
parsisiųsti: ROV05-181K-S-2.pdf
RFQ
ROV05-181K-2
ROV05-181K-2