RKEF075-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RKEF075-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKEF075-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas POLYSWITCH PTC RESET 0.75A
Duomenų lapai: 1.RKEF075-2.pdf2.RKEF075-2.pdf
  • Pranešimas
RKEF075-2 specifikacijos
Dalies numeris RKEF075-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas POLYSWITCH PTC RESET 0.75A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293835 pcs Duomenų lapas 1.RKEF075-2.pdf2.RKEF075-2.pdf
Įtampa - maks 60V Laikas kelionei 1.5s
Storis (maks.) - Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm)