RHEF1000-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RHEF1000-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RHEF1000-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Duomenų lapai: 1.RHEF1000-2.pdf2.RHEF1000-2.pdf
  • Pranešimas
RHEF1000-2 specifikacijos
Dalies numeris RHEF1000-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119975 pcs Duomenų lapas 1.RHEF1000-2.pdf2.RHEF1000-2.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 9s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm) Serija PolySwitch®, RHEF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 15 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 6.2 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF3322-000
RHEF1000-2HF
RHEF1000-2HF-ND
RHEF1000-2HFTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.400" (10.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 18.5A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 10A Patvirtinimai CSA, TUV, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RHEF100-2
RHEF100-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 30V 1A RADIAL
Sandelyje: 198260 pcs
parsisiųsti: RHEF100-2.pdf
RFQ
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL