RGEF1400-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RGEF1400-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RGEF1400-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL
Duomenų lapai: 1.RGEF1400-2.pdf2.RGEF1400-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RGEF1400-2 specifikacijos
Dalies numeris RGEF1400-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81019 pcs Duomenų lapas 1.RGEF1400-2.pdf2.RGEF1400-2.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 9s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.925" L x 0.114" W (23.50mm x 2.90mm) Serija PolySwitch®, RGEF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 6.4 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 2.6 mOhms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RGEF1400-2HFCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.400" (10.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.098" (27.90mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 14A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 23.8A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 14A Patvirtinimai CSA, TUV, UL