QK040K7TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK040K7TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QK040K7TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 1KV 40A TO218
Duomenų lapai: QK040K7TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QK040K7TP specifikacijos
Dalies numeris QK040K7TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 1KV 40A TO218 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17982 pcs Duomenų lapas QK040K7TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-218 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-218-3 Isolated Tab, TO-218AC Kiti vardai F5452
QK040K7TP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 40A Through Hole TO-218 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 40A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 335A, 400A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 100mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA