QK016NH4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK016NH4RP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QK016NH4RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 1KV 16A TO263
Duomenų lapai: 1.QK016NH4RP.pdf2.QK016NH4RP.pdf3.QK016NH4RP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
QK016NH4RP specifikacijos
Dalies numeris QK016NH4RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 1KV 16A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38392 pcs Duomenų lapas 1.QK016NH4RP.pdf2.QK016NH4RP.pdf3.QK016NH4RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai QK016NH4 RP
QK016NH4 RP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 35mA