QK010N5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK010N5RP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QK010N5RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC 1KV 10A TO263
Duomenų lapai: 1.QK010N5RP.pdf2.QK010N5RP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
QK010N5RP specifikacijos
Dalies numeris QK010N5RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC 1KV 10A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56793 pcs Duomenų lapas 1.QK010N5RP.pdf2.QK010N5RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas TRIAC Standard 1kV 10A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A, 120A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA Konfigūracija Single