QJ4006VH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QJ4006VH3TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALT 6A 400V TO-251 V-PAK
Duomenų lapai: QJ4006VH3TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
QJ4006VH3TP specifikacijos
Dalies numeris QJ4006VH3TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALT 6A 400V TO-251 V-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78790 pcs Duomenų lapas QJ4006VH3TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-251AA
Serija QJxx06xHx Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Kiti vardai F11734 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Through Hole TO-251AA Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 60A, 72A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 25mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA Konfigūracija Single