Q8016LH352
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q8016LH352
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
Duomenų lapai: 1.Q8016LH352.pdf2.Q8016LH352.pdf3.Q8016LH352.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Q8016LH352 specifikacijos
Dalies numeris Q8016LH352 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55008 pcs Duomenų lapas 1.Q8016LH352.pdf2.Q8016LH352.pdf3.Q8016LH352.pdf
Įtampa - išjungta būsena 800V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 16A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 20mA