Q8006VH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8006VH4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q8006VH4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO251
Duomenų lapai: Q8006VH4.pdf
  • Pranešimas
Q8006VH4 specifikacijos
Dalies numeris Q8006VH4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO251 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5527 pcs Duomenų lapas Q8006VH4.pdf
Įtampa - išjungta būsena 800V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 55A, 65A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 35mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q8008DH3
Q8008DH3
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO252
Sandelyje: 4165 pcs
parsisiųsti: Q8008DH3.pdf
RFQ
Q8006VH4TP
Q8006VH4TP
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO251