Q6016NH2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6016NH2TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Duomenų lapai: Q6016NH2TP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
Q6016NH2TP specifikacijos
Dalies numeris Q6016NH2TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 48761 pcs Duomenų lapas Q6016NH2TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AB (D²PAK)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 15mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA Konfigūracija Single