Q6016LH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6016LH3TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6016LH3TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Duomenų lapai: 1.Q6016LH3TP.pdf2.Q6016LH3TP.pdf3.Q6016LH3TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q6016LH3TP specifikacijos
Dalies numeris Q6016LH3TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64925 pcs Duomenų lapas 1.Q6016LH3TP.pdf2.Q6016LH3TP.pdf3.Q6016LH3TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB-L
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Kiti vardai F7286
Q6016LH3TP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220AB-L
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 20mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q6016LH2
Q6016LH2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Sandelyje: 54999 pcs
parsisiųsti: Q6016LH2.pdf
RFQ
Q6016LH3
Q6016LH3