Q6010LH5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6010LH5TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6010LH5TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 10A TO220
Duomenų lapai: 1.Q6010LH5TP.pdf2.Q6010LH5TP.pdf3.Q6010LH5TP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q6010LH5TP specifikacijos
Dalies numeris Q6010LH5TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 10A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 58647 pcs Duomenų lapas 1.Q6010LH5TP.pdf2.Q6010LH5TP.pdf3.Q6010LH5TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 10A Through Hole TO-220 Isolated Tab Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 110A, 120A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA Konfigūracija Single