Q6008VH3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6008VH3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6008VH3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO251
Duomenų lapai: Q6008VH3.pdf
  • Pranešimas
Q6008VH3 specifikacijos
Dalies numeris Q6008VH3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO251 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5785 pcs Duomenų lapas Q6008VH3.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 80A, 85A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 15mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA