Q6008N5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6008N5RP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6008N5RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC 600V 8A TO263
Duomenų lapai: 1.Q6008N5RP.pdf2.Q6008N5RP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
Q6008N5RP specifikacijos
Dalies numeris Q6008N5RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC 600V 8A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60346 pcs Duomenų lapas 1.Q6008N5RP.pdf2.Q6008N5RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai Q6008N5RPDKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Standard 600V 8A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA