Q6008LH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6008LH4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6008LH4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220
Duomenų lapai: 1.Q6008LH4.pdf2.Q6008LH4.pdf3.Q6008LH4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q6008LH4 specifikacijos
Dalies numeris Q6008LH4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75818 pcs Duomenų lapas 1.Q6008LH4.pdf2.Q6008LH4.pdf3.Q6008LH4.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 35mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q6008LH458
Q6008LH458
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220
Sandelyje: 4140 pcs
parsisiųsti: Q6008LH458.pdf
RFQ
Q6008LH453
Q6008LH453