Q6006DH3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q6006DH3RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252
Duomenų lapai: 1.Q6006DH3RP.pdf2.Q6006DH3RP.pdf
  • Pranešimas
Q6006DH3RP specifikacijos
Dalies numeris Q6006DH3RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74676 pcs Duomenų lapas 1.Q6006DH3RP.pdf2.Q6006DH3RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai Q6006DH3
Q6006DH3 RP
Q6006DH3 RP-ND
Q6006DH3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 55A, 65A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 15mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA