Q4016RH667
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4016RH667
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
Duomenų lapai: 1.Q4016RH667.pdf2.Q4016RH667.pdf3.Q4016RH667.pdf4.Q4016RH667.pdf
  • Pranešimas
Q4016RH667 specifikacijos
Dalies numeris Q4016RH667 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Non-Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 16A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 70mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 80mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q401E3
Q401E3
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
Sandelyje: 151587 pcs
parsisiųsti: Q401E3.pdf
RFQ
Q4025J6TP
Q4025J6TP
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 400V TO218X
Sandelyje: 19673 pcs
parsisiųsti: Q4025J6TP.pdf
RFQ
Q4016RH6
Q4016RH6
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
parsisiųsti: Q4016RH6.pdf
Q4025J681
Q4025J681
parsisiųsti: Q4025J681.pdf
Q401E4
Q401E4
apibūdinimas: TRIAC 400V 1A TO92