Q4010NH5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4010NH5RP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4010NH5RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 400V 10A TO263
Duomenų lapai: 1.Q4010NH5RP.pdf2.Q4010NH5RP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Q4010NH5RP specifikacijos
Dalies numeris Q4010NH5RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 400V 10A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85605 pcs Duomenų lapas 1.Q4010NH5RP.pdf2.Q4010NH5RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai Q4010NH5 RP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 10A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 110A, 120A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA