Q4008RH467
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4008RH467 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4008RH467
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220
Duomenų lapai: 1.Q4008RH467.pdf2.Q4008RH467.pdf
  • Pranešimas
Q4008RH467 specifikacijos
Dalies numeris Q4008RH467 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4334 pcs Duomenų lapas 1.Q4008RH467.pdf2.Q4008RH467.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Non-Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 35mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q4008RH4
Q4008RH4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220