Q4006LTH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4006LTH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4006LTH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC INT TRIGGER 400V 6A TO220
Duomenų lapai: 1.Q4006LTH.pdf2.Q4006LTH.pdf3.Q4006LTH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Q4006LTH specifikacijos
Dalies numeris Q4006LTH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC INT TRIGGER 400V 6A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80986 pcs Duomenų lapas 1.Q4006LTH.pdf2.Q4006LTH.pdf3.Q4006LTH.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Triacio tipas Internally Triggered
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas TRIAC Internally Triggered 400V 6A Through Hole TO-220 Isolated Tab Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 65A, 80A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA