PSR072FL0630Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSR072FL0630Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 630A 1.3KVAC/1KVDC
Duomenų lapai: 1.PSR072FL0630Z.pdf2.PSR072FL0630Z.pdf
Akcijų būklė 230 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
  • Pranešimas
PSR072FL0630Z specifikacijos
Dalies numeris PSR072FL0630Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE SQUARE 630A 1.3KVAC/1KVDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 230 pcs Duomenų lapas 1.PSR072FL0630Z.pdf2.PSR072FL0630Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1kV Įtampos įvertinimas - AC 1.3kV
Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.362" W x 2.598" H (75.00mm x 60.00mm x 66.00mm) Serija POWR-SPEED® PSR
Atsakymo laikas Fast Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Bolt Mount
Lydymasis I²t 114904 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 630A Klasė -