PSR071FS0160Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSR071FS0160Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 160A 1.3KVAC/1KVDC
Duomenų lapai: 1.PSR071FS0160Z.pdf2.PSR071FS0160Z.pdf
Akcijų būklė 416 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PSR071FS0160Z specifikacijos
Dalies numeris PSR071FS0160Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE SQUARE 160A 1.3KVAC/1KVDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 416 pcs Duomenų lapas 1.PSR071FS0160Z.pdf2.PSR071FS0160Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1kV Įtampos įvertinimas - AC 1.3kV
Dydis / Matmenys 2.913" L x 2.028" W x 2.264" H (74.00mm x 51.50mm x 57.50mm) Serija POWR-SPEED® PSR
Atsakymo laikas Fast Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Bolt Mount
Lydymasis I²t 2601 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 160A Klasė -