PSR030FL0350Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSR030FL0350Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 350A 700VAC/600VDC
Duomenų lapai: 1.PSR030FL0350Z.pdf2.PSR030FL0350Z.pdf
Akcijų būklė 561 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PSR030FL0350Z specifikacijos
Dalies numeris PSR030FL0350Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE SQUARE 350A 700VAC/600VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 561 pcs Duomenų lapas 1.PSR030FL0350Z.pdf2.PSR030FL0350Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 700V
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm) Serija POWR-SPEED® PSR
Atsakymo laikas Fast Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Bolt Mount
Lydymasis I²t 12007 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 350A Klasė -