P6KE600CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P6KE600CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P6KE600CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 512V 828V DO204AC
Duomenų lapai: P6KE600CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
P6KE600CA specifikacijos
Dalies numeris P6KE600CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 512V 828V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 240382 pcs Duomenų lapas P6KE600CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 512V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 828V
Įtampa - suskirstymas (min) 570V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15) Serija P6KE
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial
Kiti vardai P6KE600CACT Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 750mA Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P6KE600CA-G
P6KE600CA-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: TVS DIODE 513V 828V DO15
Sandelyje: 236943 pcs
parsisiųsti: P6KE600CA-G.pdf
RFQ
P6KE62
P6KE62
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 53V 89.25V DO204AC
Sandelyje: 488357 pcs
parsisiųsti: P6KE62.pdf
RFQ
P6KE600A-HF
P6KE600A-HF
Gamintojai: Comchip Technology
parsisiųsti: P6KE600A-HF.pdf
P6KE600CA-B
P6KE600CA-B
apibūdinimas: TVS DIODE 512V 828V DO204AC