P4KE540CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P4KE540CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 486V 740V DO204AL
Duomenų lapai: P4KE540CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
P4KE540CA specifikacijos
Dalies numeris P4KE540CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 486V 740V DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 276645 pcs Duomenų lapas P4KE540CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 486V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 740V
Įtampa - suskirstymas (min) 513V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41) Serija P4KE
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai P4KE540CACT Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 540mA Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P4KE540CA-B
P4KE540CA-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 486V 740V DO204AL