P4KE540-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P4KE540-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 486V 777V DO204AL
Duomenų lapai: P4KE540-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
P4KE540-B specifikacijos
Dalies numeris P4KE540-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 486V 777V DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 244217 pcs Duomenų lapas P4KE540-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 486V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 777V
Įtampa - suskirstymas (min) 486V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija P4KE Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 540mA Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P4KE540A-E3/54
P4KE540A-E3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 459V 740V DO204AL
Sandelyje: 315486 pcs
parsisiųsti: P4KE540A-E3/54.pdf
RFQ
P4KE540
P4KE540
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 486V 777V DO204AL