P1100ECLAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1100ECLAP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P1100ECLAP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDACTOR BI 90V 400A TO-92
Duomenų lapai: P1100ECLAP.pdf
  • Pranešimas
P1100ECLAP specifikacijos
Dalies numeris P1100ECLAP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDACTOR BI 90V 400A TO-92 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93016 pcs Duomenų lapas P1100ECLAP.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 90V
Įtampa - pertrauka 130V Serija SIDACtor®
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Elementų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 400A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA
Talpa 115pF