P0500-178
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P0500-178
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas BASE SMT 0.69X3.00
Duomenų lapai: P0500-178.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P0500-178 specifikacijos
Dalies numeris P0500-178 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas BASE SMT 0.69X3.00 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 19711 pcs Duomenų lapas P0500-178.pdf
Serija * Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P050-008
P050-008
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: POWER CORD ADAPTER 8'
Sandelyje: 7715 pcs
parsisiųsti: P050-008.pdf
RFQ
Gamintojai: Tripp Lite
Sandelyje: 5277 pcs
parsisiųsti: P052-008.pdf
RFQ
P0502NL
P0502NL
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: COMMON MODE CHOKE 14A 2LN SMD
parsisiųsti: P0502NL.pdf
P0509-KIT
P0509-KIT
Gamintojai: Terasic Technologies
apibūdinimas: DE-10 NANO SELF-BALANCING ROBOT
Sandelyje: 399 pcs
parsisiųsti: P0509-KIT.pdf
apibūdinimas: COMMON MODE CHOKE 7.2A 2LN SMD
P051M-2LJ-178-80
P051M-2LJ-178-80
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CBL ASSY RG178B 3.150"
parsisiųsti:
P05-060ST-A-G
P05-060ST-A-G
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET 60POS .5MM VERT SMD
parsisiųsti:
apibūdinimas: TIMING AND UART BOARD
Sandelyje: 538 pcs
apibūdinimas: TANDEM MOTION-POWER 48 V BOARD
Sandelyje: 35 pcs
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: BASE FOR RAIL MOUNT
P0502NLT
P0502NLT
parsisiųsti: P0502NLT.pdf
P0502T
P0502T
parsisiųsti: P0502T.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus