NANOSMDM100-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOSMDM100-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NANOSMDM100-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Duomenų lapai: 1.NANOSMDM100-2.pdf2.NANOSMDM100-2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NANOSMDM100-2 specifikacijos
Dalies numeris NANOSMDM100-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5459 pcs Duomenų lapas 1.NANOSMDM100-2.pdf2.NANOSMDM100-2.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 300ms Storis (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.59mm) Serija PolySwitch®, nanoSMD
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 210 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 60 mOhms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave Kiti vardai NANOSMDM100-2CT
NANOSMDM1002
NANOSMDM100CT
NANOSMDM100CT-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave Dabartinis - kelionė (ji) 1.8A
Dabartinis - maks 40A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1A
Patvirtinimai CSA, TUV, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NANOUSB3_NE2D/GS/RS_
NANOUSB3_NE2D/GS/RS_
Gamintojai: ams
apibūdinimas: NANOUSB3_NANEYE-NANEYEGS_EVLBOAR
Sandelyje: 3977 pcs
parsisiųsti: NANOUSB3_NE2D/GS/RS_.pdf
RFQ
NANOSMDC200F-2
NANOSMDC200F-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 6V 2A 1206
Sandelyje: 189626 pcs
parsisiųsti: NANOSMDC200F-2.pdf
RFQ
NANOSMDCH030F/24-02
NANOSMDCH030F/24-02
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 24V 0.30A 1206
parsisiųsti: NANOSMDCH030F/24-02.pdf
NANOUSB3_ORION_1K_2K
NANOUSB3_ORION_1K_2K
Gamintojai: ams
apibūdinimas: EVAL BOARD FOR ORION
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: NANOUSB3_ORION_1K_2K.pdf
NANOSMDM050-2
NANOSMDM050-2
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 6V 500MA 1206
parsisiųsti: NANOSMDM050-2.pdf
NANOUSB3_NE2DXSMXL
NANOUSB3_NE2DXSMXL
apibūdinimas: EVAL BOARD FOR NANEYE XS
Sandelyje: 45 pcs
parsisiųsti: NANOUSB3_NE2DXSMXL.pdf
NANOSMDCH010F-02
NANOSMDCH010F-02
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
parsisiųsti: NANOSMDCH010F-02.pdf
NANOUSB3_4LS_EVALBOA
NANOUSB3_4LS_EVALBOA
apibūdinimas: EVAL BOARD FOR 4LS
Sandelyje: 34 pcs
parsisiųsti:
NANOSMDH075F-02
NANOSMDH075F-02
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 6V 750MA 1206
parsisiųsti: NANOSMDH075F-02.pdf
NANOUSB2.2
NANOUSB2.2
apibūdinimas: NANOUSB2.2
Sandelyje: 87 pcs
parsisiųsti: NANOUSB2.2.pdf
NANOUSB3_ORION4K_EVA
NANOUSB3_ORION4K_EVA
Sandelyje: 50 pcs
parsisiųsti: NANOUSB3_ORION4K_EVA.pdf
parsisiųsti: NANOSMDM075-2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus