MINISMDC075F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC075F/24-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MINISMDC075F/24-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Duomenų lapai: 1.MINISMDC075F/24-2.pdf2.MINISMDC075F/24-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MINISMDC075F/24-2 specifikacijos
Dalies numeris MINISMDC075F/24-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188878 pcs Duomenų lapas 1.MINISMDC075F/24-2.pdf2.MINISMDC075F/24-2.pdf
Įtampa - maks 24V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 300ms Storis (maks.) 0.057" (1.46mm)
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Serija PolySwitch®, miniSMD
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 290 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 90 mOhms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric), Concave Kiti vardai MINISMDC075F24-2CT
MINISMDC075F242CT
MINISMDC075F242CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 1.5A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 750mA Patvirtinimai CSA, TUV, UL