MINIASMDC075F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MINIASMDC075F/33-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 750MA 33V 1812
Duomenų lapai: MINIASMDC075F/33-2.pdf
  • Pranešimas
MINIASMDC075F/33-2 specifikacijos
Dalies numeris MINIASMDC075F/33-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 750MA 33V 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 188790 pcs Duomenų lapas MINIASMDC075F/33-2.pdf
Serija * Kiti vardai RF4567-000
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks