LTFD1200ZX01A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTFD1200ZX01A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas ACS 60VDC 1200A L17T DISCONNECT
Duomenų lapai: LTFD1200ZX01A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 120 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LTFD1200ZX01A specifikacijos
Dalies numeris LTFD1200ZX01A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas ACS 60VDC 1200A L17T DISCONNECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120 pcs Duomenų lapas LTFD1200ZX01A.pdf
Įtampa 60V Įveskite Switch
Serija LTFD 1200A Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis 1.2kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LTFD1200ZX01
LTFD1200ZX01
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: ACS 60VDC 1200A L17T DISCONNECT
Sandelyje: 120 pcs
parsisiųsti: LTFD1200ZX01.pdf
RFQ
LTFD0101ZX2
LTFD0101ZX2
apibūdinimas: FUSEHOLDER W/SCRW 80VDC 100A TLS
Sandelyje: 1131 pcs
parsisiųsti: LTFD0101ZX2.pdf
RFQ
LTFD0101ZX3C
LTFD0101ZX3C
apibūdinimas: ACS 80VDC 125A TLS DISC SWITCH S