LT600303SR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LT600303SR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LT600303SR specifikacijos
Dalies numeris LT600303SR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5967 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LT Kiti vardai LT60030-3SR
Orientacija - Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Class T Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 30A Kontaktinė medžiaga -