LSRU-115-AL-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LSRU-115-AL-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC
Duomenų lapai: LSRU-115-AL-2.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 539 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LSRU-115-AL-2 specifikacijos
Dalies numeris LSRU-115-AL-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 539 pcs Duomenų lapas LSRU-115-AL-2.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LSRU-115-OR-1.5
LSRU-115-OR-1.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: LOAD SENSOR/ 115V/ 0-10A/ OC T
Sandelyje: 574 pcs
parsisiųsti: LSRU-115-OR-1.5.pdf
RFQ
LSRU
LSRU
apibūdinimas: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS
Sandelyje: 4143 pcs
parsisiųsti: LSRU.pdf
RFQ
LSRU-115-AL 1.5
LSRU-115-AL 1.5
apibūdinimas: LOAD SENSOR/ 115V/ 0-10A/ UC