LSP05GI277SHX3333
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LSP05GI277SHX3333
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas LSP THERMALLY PROTECTED VARISTOR
Duomenų lapai: LSP05GI277SHX3333.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
LSP05GI277SHX3333 specifikacijos
Dalies numeris LSP05GI277SHX3333 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas LSP THERMALLY PROTECTED VARISTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7522 pcs Duomenų lapas LSP05GI277SHX3333.pdf
Įtampa 277V Technologija Surge Protector
Tiekėjo prietaisų paketas Module Serija LSP
Paketas / dėžutė Module, Wire Leads Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Screw Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Programos LED Drivers, AC/DC SMPS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LSP05GI480PH
LSP05GI480PH
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SURGE PROTECTOR 5KA 480VAC HIPOT
Sandelyje: 7669 pcs
parsisiųsti: LSP05GI480PH.pdf
RFQ
LSP05GI277SH
LSP05GI277SH
apibūdinimas: SURGE PROTECTOR 5KA 277VAC HIPOT